Plan Zajęć 2021/2022

Rodzicom uczniów z klas 0-III uczęszczających na świetlicę przypominamy o konieczności podpisania upoważnienia do odbioru dziecka ze świetlicy. Jest to dokument niezbędny do tego, żeby dziecko zostało zabrane ze szkoły na zajęcia - prosimy o złożenie podpisanego upoważnienia w siedzibie Chatting Kids (Zielone Ogrody 1) przed pierwszymi zajęciami!

---------------------------------------------------------

1a

wtorek 10:30, piątek 11:50

lektor: Anna Godziszewska

 

1b

poniedziałek 12:50, piątek 11:30

lektor: Olga Głowala


1c
środa 12:50, piątek 11:50

lektor: Aleksandra Dera

 

1d czerwona

poniedziałek 12:50, środa 10:30

lektor: Aleksandra Dera

 

1d pomarańczowa

środa 10:30 piątek 10.30

lektor: Anna Godziszewska

 

1e

wtorek 11:30, czwartek 11:50

lektor: Aleksandra Dera

1f

wtorek 12:50, czwartek 10:30

lektor: Aleksandra Dera

 

1g

wtorek 11:45, czwartek 11:30

lektor: Olga Głowala

 

1h

poniedziałek 11:50, czwartek 10:35

lektor: Michał Sabała

 

1i

wtorek 12:40, piątek 12:50

lektor: Anna Godziszewska

 

1j pomarańczowa

poniedziałek 10:25, piątek 9:30

lektor: Anna Godziszewska

 

1j tęczowa

poniedziałek 10:25, czwartek 8:30

lektor: Michał Sabała

 

1k

wtorek 9:30, czwartek 12:50

lektor: Aleksandra Dera

 

1L

wtorek 8:30, czwartek 10:30

lektor: Olga Głowala

 

2a

poniedziałek 9:30, piątek 12:50

lektor: Olga Głowala
 

2b

poniedziałek 8:30, czwartek 13:50

lektor: Olga Głowala

 

2c

poniedziałek 11:40, czwartek 11:45

lektor: Anna Godziszewska

 

2d

poniedziałek 11:40, piątek 11:30

lektor: Aleksandra Brennek

 

2e

poniedziałek 9:30, środa 12:45

lektor: Anna Godziszewska

 

2f żółta

wtorek 11:50, czwartek 10:30

lektor: Aleksandra Brennek

 

2f tęczowa

środa 10:00, piątek 11:30

lektor: Michał Sabała

 

2g

poniedziałek 10:30, piątek 8:10

lektor: Aleksandra Brennek

 

2h

środa 11:30, piątek 10:30

lektor: Olga Głowala

 

2i

wtorek 10:30, czwartek 12:50

lektor: Olga Głowala

 

2j

środa 9:30, piątek 8:20

lektor: Aleksandra Dera

 

2k

poniedziałek 11:40, środa 10:30

lektor: Olga Głowala

 

2/1 bfh

poniedziałek 14:00

lektor: Anna Godziszewska

 

2/1c

poniedziałek 10:00

lektor: Aleksandra Dera

 

3a

wtorek 9:30, czwartek 12:50

lektor: Anna Godziszewska

 

3b pomarańczowa

wtorek 11:40, czwartek 10:15

lektor: Anna Godziszewska

 

3b niebieska

poniedziałek 11:50, czwartek 10:30

lektor: Justyna Źrebiec

 

3c

wtorek 11:30, piątek 12:50

lektor: Michał Sabała

 

3d

Poniedziałek 12.50 środa 11:40

lektor: Anna Godziszewska

 

3e

wtorek 11:30, piątek 12:50

lektor: Michał Sabała

 

3f

wtorek 12:50, czwartek 9:35

lektor: Michał Sabała

 

3g żółta

środa 10:30, piątek 9:40

lektor: Aleksandra Brennek

 

3g niebieska

Poniedziałek 10:30, czwartek 9:30

lektor: Justyna Źrebiec

 

3h

poniedziałek 12:50, środa 12:40

lektor: Aleksandra Brennek

3i

poniedziałek 11:50, czwartek 10:30

lektor: Justyna Źrebiec

 

3j

środa 12:50, piątek 9:30

lektor: Olga Głowala

 

4a

wtorek 14:50, piątek 12:50

lektor: Aleksandra Dera

 

4b

poniedziałek 11:30, piątek 12:30

lektor: Michał Sabała

 

4c

poniedziałek 14:50, środa 11:30

lektor: Aleksandra Brennek

 

4d

wtorek 12:50, czwartek 11:30

lektor: Aleksandra Brennek

 

4e

poniedziałek 14:00, środa 9:20

lektor: Olga Głowala

 

4f

wtorek 14:50-16:10, piątek 8:00-9:00

lektor: Michał Sabała

 

4g

wtorek 13:50, czwartek 14:00

lektor: Aleksandra Dera

 

4h

środa 8:20, piątek 9:20

lektor: Aleksandra Dera

 

4i

poniedziałek 10:30, środa 15:00

lektor: Olga Głowala

 

4j

poniedziałek 14:50, środa 11:30

lektor: Aleksandra Brennek

 

5a

poniedziałek 11:00, środa 14:00

lektor: Aleksandra Dera

 

5b

poniedziałek 8:55, piątek 9:00

lektor: Michał Sabała

 

5c

poniedziałek 8:55, piątek 9:00

lektor: Michał Sabała

 

5d

poniedziałek 12:50, czwartek 12:50

lektor: Michał Sabała

 

5e

poniedziałek 15:00, środa 8:05

lektor: Michał Sabała

 

5f

poniedziałek 15:00, środa 8:05

lektor: Michał Sabała

 

5g

poniedziałek 13:45, czwartek 10:00

lektor: Nikola Jordanovski

 

5h

poniedziałek 13:50, czwartek 9:00

lektor: Aleksandra Dera

 

6a

wtorek 10:00, piątek 12:50

lektor: Aleksandra Brennek

 

6b

wtorek 10:00, piątek 12:50

lektor: Aleksandra Brennek

 

6c

wtorek 10:00, piątek 13:50

lektor: Nikola Jordanovski

 

6d

wtorek 10:00, piątek 13:50

lektor: Nikola Jordanovski

 

6e

środa 13:50, czwartek 9:00

lektor: Aleksandra Brennek

 

6f

środa 13:50, czwartek 9:00

lektor: Aleksandra Brennek

 

7w

wtorek 16:30, piątek 16:00

lektor: Nikola Jordanovski

 

7s

poniedziałek 15:15, czwartek 16:30

lektor: Nikola Jordanovski

 

7p

wtorek 18:00, czwartek 18:00

lektor: Nikola Jordanovski

 

7/5

wtorek 16:15, piątek 15:30

lektor: Michał Sabała

 

8w

poniedziałek 16:45, środa 15:00

lektor: Nikola Jordanovski

 

8p

poniedziałek 18:15, środa 18:00

lektor: Nikola Jordanovski

FCE

poniedziałek 16:00, środa 16:00

lektor: Aleksandra Brennek