Plan Zajęć 2020/2021

Szanowni Państwo,

Dzieci, które nie mogę być odprowadzone do świetlicy po zajęciach w Chatting Kids zapraszamy do chattingowej świetlicy działającej w godz. 7:00-17:00.

Więcej informacji: chattingkids@gmail.com

Rodzicom uczniów z klas 0-III uczęszczających na świetlicę przypominamy o konieczności podpisania upoważnienia do odbioru dziecka ze świetlicy. Jest to dokument niezbędny do tego, żeby dziecko zostało zabrane ze szkoły na zajęcia - prosimy o złożenie podpisanego upoważnienia w siedzibie Chatting Kids (Zielone Ogrody 1) przed pierwszymi zajęciami!

---------------------------------------------------------

POCZĄTEK ZAJĘĆ:

klasy 1-3 od 14.09.2020

klasy 4+ od 9.09.2020

---------------------------------------------------------

1a

środa 9:30, piątek 10:30

lektor: Olga Głowala

 

1b

wtorek 10:30, czwartek 12:50

lektor: Olga Głowala

 

1c

poniedziałek 12:50, czwartek 9:30

lektor: Anna Godziszewska

 

1d

wtorek 9:30, piątek 12:50

lektor: Aleksandra Dera

 

1e

środa 9:30, piątek 10:30

lektor: Aleksandra Dera

 

1f

wtorek 10:30, czwartek 11:40

lektor: Aleksandra Brennek

 

1g

środa 9:30, piątek 9:30

lektor: Aleksandra Brennek

 

1h

poniedziałek 10:30, środa 11:50

lektor: Olga Głowala

 

1i

wtorek 11:50, czwartek 11:30

lektor: Olga Głowala

 

1j

wtorek 10:30, czwartek 12:50

lektor: Aleksandra Dera

 

1k

poniedziałek 12:50, czwartek 10:30

lektor: Olga Głowala






 

2a

środa 10:30, piątek 10:30

lektor: Aleksandra Brennek

 

2b

wtorek 10:30, czwartek 11:50

lektor: Anna Godziszewska

 

2c

poniedziałek 12:50, piątek 9:20

lektor: Michał Sabała

 

2d

poniedziałek 10:30, środa 11:50

lektor: Anna Godziszewska

 

2e

środa 13:50, piątek 11:30

lektor: Olga Głowala

 

2f

poniedziałek 10:30, piątek 11:50

lektor: Aleksandra Dera

 

2g

wtorek 8:30, czwartek 9:30

lektor: Aleksandra Brennek

2g p. Magdy

środa 10:30, piątek 14:00

lektor: Magdalena Bartnicka-Łyżwa

 

2h

wtorek 9:30, piątek 8:30

lektor: Aleksandra Brennek

 

2i

środa 8:30, piątek 11:30

lektor: Olga Głowala

 

2j

poniedziałek 11:30, piątek 12:50

lektor: Olga Głowala

 

3a

wtorek 13:00, czwartek 11:30

lektor: Aleksandra Dera

3bd

poniedziałek 11:30, środa 11:50

lektor: Michał Sabała

 

3c

środa 9:25, piątek 10:20

lektor: Michał Sabała

 

3d

poniedziałek 11:30, środa 11:45

lektor: Aleksandra Brennek

3e

poniedziałek 8:30, środa 8:30

lektor: Aleksandra Dera

3f

poniedziałek 8:30, środa 8:30

lektor: Anna Godziszewska

 

3g

poniedziałek 11:50, środa 10:30

lektor: Anna Godziszewska

 

3h

poniedziałek 10:30, piątek 11:50

lektor: Aleksandra Brennek

 

3i

środa 10:30, piątek 9:30

lektor: Aleksandra Dera

 

3j

poniedziałek 9:30, środa 11:35

lektor: Aleksandra Dera

 

4a

środa 12:50, czwartek 12:50

lektor: Anna Godziszewska

 

4ab

poniedziałek 8:20, środa 12:50

lektor: Michał Sabała

 

4c

wtorek 12:50, czwartek 15:00

lektor: Michał Sabała

 

4d

wtorek 14:00, czwartek 12:50

lektor: Michał Sabała

 

4e i 4f

poniedziałek 10:20, środa 14:00

lektor: Michał Sabała

 

4g

poniedziałek 14:00, środa 14:00

lektor: Anna Godziszewska

 

4h

wtorek 12:50, czwartek 10:40

lektor: Anna Godziszewska

 

5a

poniedziałek 11:00, środa 13:50

lektor: Joanna Łękawska

 

5b

poniedziałek 12:20, czwartek 15:00

lektor: Aleksandra Dera

 

5c i 5d

poniedziałek 14:55, piątek 11:20

lektor: Michał Sabała

 

5e

wtorek 10:00, piątek 13:50

lektor: Michał Sabała

 

6c

poniedziałek 14:30, środa 15:00

lektor: Magdalena Bartnicka-Łyżwa 

6g

poniedziałek 13:50, środa 11:00

lektor: Joanna Łękawska 

 

6 czerwona

poniedziałek 14:00, piątek 13:50

lektor: Aleksandra Dera

6x

poniedziałek 12:50, środa 15:00

lektor: Nikola Jordanovski

 

6y

wtorek 15:00, czwartek 16:30

lektor: Aleksandra Dera

 

6z

poniedziałek 12:50, środa 15:00

lektor: Aleksandra Brennek

 

7x

wtorek 16:30, czwartek 16:30

lektor: Nikola Jordanovski

 

7y

wtorek 18:00, czwartek 18:00

lektor: Nikola Jordanovski

 

7z

poniedziałek 15:45, środa 16:45

lektor: Joanna Łękawska

8 p. Oli

poniedziałek 16:00, piątek 16:00

lektor: Aleksandra Brennek

 

8 p. Nikoli

poniedziałek 17:00, środa 17:00

lektor: Nikola Jordanovski

 

CAE

poniedziałek 18:30, środa 18:30

lektor: Nikola Jordanovski


 

CHATTING KIDS

Zielone Ogrody 1

05-500 Józefosław

tel. 603 504 194, 606 614 824

mail: chattingkids@gmail.com

  • fb
  • yt

©2018 by Chatting Kids.