Plan Zajęć 2022/2023

Poniżej przedstawiamy grafik zajęć na rok szkolny 2022/23.

Rodziców dzieci z klas 1-3 prosimy o wypełnienie druku Upoważnienia do odbioru ze świetlicy i dostarczenie go do Chatting Kids przed pierwszymi zajęciami.

1a zielona
Środa 9:30, piątek 9:30
Lektor: Franciszek Źrebiec
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

1a czerwona
Wtorek 11:50, czwartek 10:30
Lektor: Aleksandra Dera
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

1b
Wtorek 10:30, czwartek 11:50
Lektor: Magdalena Bartnicka-Łyżwa
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09

1c

Wtorek 11:50, czwartek 10:30

Lektor: Aleksandra Dera

Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

1d
Wtorek 9:30, czwartek 11:50
Lektor: Anna Godziszewska
Pierwsze zajęcia we wtorek 20.09.

1e
Wtorek 11:50, czwartek 10:30
Lektor: Magdalena Bartnicka-Łyżwa
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09

1f
Poniedziałek 10:30, czwartek 12:50
Lektor: Aleksandra Dera
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

1g
Poniedziałek 10:30, czwartek 11:50
Lektor: Aleksandra Brennek
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

1h
Wtorek 12:50, czwartek 10:30
Lektor: Anna Godziszewska
Pierwsze zajęcia we wtorek, 20.09.

1i

Wtorek 10:30, czwartek 11:50

Lektor: Magdalena Bartnicka-Łyżwa

Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09

1j
Środa 10:30, piątek 10:30
Lektor: Franciszek Źrebiec
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

1k
Poniedziałek 12:50, środa 8:30
Lektor: Anna Godziszewska
Pierwsze zajęcia w poniedziałek, 19.09.

2a
Poniedziałek 11:50, czwartek 9:30
Lektor: Anna Godziszewska
Pierwsze zajęcia w poniedziałek, 19.09.

2b
Wtorek 10:30, piątek 11:50
Lektor: Aleksandra Dera
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

2c

Poniedziałek 12:45-13:55, środa 10:30-11:20
Lektor: Aleksandra Dera
Pierwsze zajęcia w poniedziałek 19.09.

2d pomarańczowa
Poniedziałek 10:50, środa 11:50
Lektor: Anna Godziszewska
Pierwsze zajęcia we wtorek 20.09.

2d czerwona
Wtorek 9:30, piątek 12:50
Lektor: Aleksandra Dera
Pierwsze zajęcia w czwartek 15.09.

2e
Środa 9:30, piątek 10:30
Lektor: Aleksandra Dera
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

2f
Poniedziałek 9:30, środa 11:50
Lektor: Aleksandra Dera
Pierwsze zajęcia w poniedziałek 19.09.

2g
Wtorek 10:30, piątek 11:50
Lektor: Michał Sabała
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

2h
Poniedziałek 11:30, środa 11:50
Lektor: Michał Sabała
Pierwsze zajęcia w poniedziałek 19.09.

2i
Poniedziałek 11:50, czwartek 9:30
Lektor: Aleksandra Brennek
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

2j pomarańczowa
Wtorek 11:30, czwartek 12:50
Lektor: Anna Godziszewska
Pierwsze zajęcia we wtorek 20.09.

2j tęczowa
Wtorek 11:30, czwartek 11:50
Lektor: Michał Sabała
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

2k
Wtorek 12:50, czwartek 9:30
Lektor: Aleksandra Dera
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

2L
Poniedziałek 10:30, środa 13:50
Lektor: Michał Sabała
Pierwsze zajęcia w poniedziałek 19.09.

3a

Poniedziałek 12:50, środa 9:30
Lektor: Aleksandra Brennek
Pierwsze zajęcia w poniedziałek 19.09.

3b

Poniedziałek 12:50, środa 9:30
Lektor: Aleksandra Brennek
Pierwsze zajęcia w poniedziałek 19.09.

3c
Środa 10:30, piątek 10:30
Lektor: Aleksandra Brennek
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

3e

Poniedziałek 12:50, środa 9:30
Lektor: Aleksandra Brennek
Pierwsze zajęcia w poniedziałek 19.09.

3d
Wtorek 9:30, piątek 11:50
Lektor: Aleksandra Brennek
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

3f żółta
Wtorek 10:30, piątek 12:50
Lektor: Aleksandra Brennek
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

3f tęczowa
Poniedziałek 9:30, czwartek 12:50
Lektor: Michał Sabała
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

3g
Wtorek 11:50, czwartek 10:30
Lektor: Aleksandra Brennek
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

3h

Środa 12:50, piątek 12:50
Lektor: Michał Sabała
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

3i
Poniedziałek 12:45, środa 10:30
Lektor: Michał Sabała
Pierwsze zajęcia w poniedziałek, 19.09.

3j
Poniedziałek 11:30, środa 12:50
Lektor: Aleksandra Dera
Pierwsze zajęcia w poniedziałek 19.09.

3k

Środa 12:50, piątek 12:50
Lektor: Michał Sabała
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

4a
Środa 9:20, piątek 13:50
Lektor: Michał Sabała
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

4b pomarańczowa
Poniedziałek 9:20, środa 10:20
Lektor: Anna Godziszewska
Pierwsze zajęcia w poniedziałek 19.09.

4b niebieska
Środa 10:20, piątek 13:30
Lektor: Nicola M-Butcher
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

4c

Środa 9:20, piątek 13:50

Lektor: Michał Sabała

Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

4d

Środa 9:20, piątek 13:50

Lektor: Michał Sabała

Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

4e

Środa 9:20, piątek 13:50

Lektor: Michał Sabała

Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

4f
Wtorek 12:30-13:30, czwartek 8:10-9:30
Lektor: Nicola M-Butcher
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

4g żółta
Poniedziałek 9:20, środa 11:50
Lektor: Aleksandra Brennek
Pierwsze zajęcia w poniedziałek 19.09.2022

4g niebieska
Poniedziałek 9:20, środa 11:50
Lektor: Nicola M-Butcher
Pierwsze zajęcia w poniedziałek, 19.09.

4h
Środa 13:00, piątek 13:50
Lektor: Aleksandra Brennek
Pierwsze zajęcia w piątek 16.09.

4 i
Wtorek 10:20, czwartek 11:25
Lektor: Nicola M-Butcher
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

4j

Wtorek 10:20, czwartek 11:25

Lektor: Nicola M-Butcher

Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

5a/b
Poniedziałek 13:50, piątek 15:00
Lektor: Nicola M-Butcher
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

5c

Wtorek 12:50, czwartek 13:50
Lektor: Michał Sabała
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

5d

Wtorek 12:50, czwartek 13:50
Lektor: Michał Sabała
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

5e
Poniedziałek 11:50, czwartek 15:00
Lektor: Nicola M-Butcher
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

5f
Wtorek 14:00, czwartek 14:00
Lektor: Aleksandra Dera
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15:09.

5g
Poniedziałek 13:55, piątek 9:00
Lektor: Aleksandra Dera
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

5h
Wtorek 13:50, czwartek 12:45
Lektor: Nicola M-Butcher
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

5i

Poniedziałek 13:50, piątek 15:00

Lektor: Nicola M-Butcher

Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

5j

Poniedziałek 11:50, czwartek 15:00

Lektor: Nicola M-Butcher

Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

6a
Poniedziałek 12:45, czwartek 9:00
Lektor: Magdalena Bartnicka-Łyżwa
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09

6b
Wtorek 15:00, czwartek 9:50

Lektor: Nikola Jordanovski
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

6c

Wtorek 15:00, czwartek 9:50

Lektor: Nikola Jordanovski
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

6d

Środa 15:00, piątek 10:00

Lektor: Nicola M-Butcher

Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

6e
Wtorek 15:00, piątek 9:00
Lektor: Michał Sabała
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

6f

Wtorek 15:00, piątek 9:00

Lektor: Michał Sabała

Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

6g

Środa 15:00, piątek 10:00

Lektor: Nicola M-Butcher

Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

6h
Poniedziałek 15:25, piątek 12:00
Lektor: Nicola M-Butcher
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

7 pon – czw
Poniedziałek 15:50, czwartek 16:30
Lektor: Nikola Jordanovski
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

7 wt – pt
Wtorek 17:00, piątek 15:00
Lektor: Nikola Jordanovski
Pierwsze zajęcia w piątek, 16.09.

8
Wtorek 18:30, czwartek 18:00
Lektor: Nikola Jordanovski
Pierwsze zajęcia w czwartek, 15.09.

8 FCE
Poniedziałek 17:30, środa 17:00
Lektor: Nikola Jordanovski

Pierwsze zajęcia w poniedziałek, 19.09.

1 liceum FCE
Poniedziałek 19:00, środa 18:30
Lektor: Nikola Jordanovski
Pierwsze zajęcia w poniedziałek, 19.09.

Advanced
Poniedziałek 16:00, czwartek 16:30
Lektor Aleksandra Brennek
Pierwsze zajęcia w poniedziałek, 19.09.