top of page
justyna.jpg

JUSTYNA DOMINIK-ŹREBIEC

dyrektor, metodyk

Ukończyła Wydział Malarstwa ASP w Warszawie; swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęła już na studiach jako korepetytor i wtedy wyszło na jaw, że jest piekielnie skuteczna w tej dziedzinie. Odkryła w sobie wiele nowych talentów i sprawnosci. Po wielu latach zbierania doświadczeń i pomysłów w nauczaniu indywidualnym podjęła wyzwanie pracy w grupach. 
Od 1998 roku prowadziła szkołę języka angielskiego dla dzieci w filii SP Nr 5  w Piasecznie.  Jest egzaminatorem Cambridge YLE.
Jej najstarsi uczniowie  dzisiaj prowadzą już swoje szkoły i przedszkola językowe. 
Absolwenci Chatting Kids kolejny rok z rzędu otrzymują certyfikaty FCE Cambridge. 
Justyna najbardziej lubi pisać sztuki teatralne dla swoich uczniów i wyżywać się artystycznie w ich scenicznej realizacji. Nadmiar pomysłów, których nie można było zrealizować na szkolnych zajęciach, dał początek  tematycznym obozom językowym dla dzieci.  
Justyna nie jest pasjonatką makroekonomii i nie marzy o budowie wielkiego przedsiębiorstwa. Uważa, że w nauczaniu dzieci najlepiej sprawdzają się małe, działające lokalnie,  wyspecjalizowane szkoły, które oprócz stosowania sprawdzonej metodyki interesują się swoimi uczniami. Celem pracy szkoły są uczniowie.  
Taką markę konsekwentnie buduje szukając współpracowników, którzy myślą podobnie jako nauczyciele z powołania. 
Justyna ma trójkę dzieci, które wciąż są dla niej źródłem inspiracji. Lubi podróże, jazdę na różnych przedmiotach: rolkach, rowerach, nartach; jeździ konno. 
W wolnych chwilach portretuje swoich uczniów

olazdjecie.jpg

ALEKSANDRA BRENNEK

lektor, dyrektor metodyczny

chodzące połączenie radosnego entuzjamu z profesjonalizmem i skutecznością. 

 

Języki obce to obok gry na skrzypcach i montażu filmowego jej prawdziwa pasja. Oprócz angielskiego, o biegłości którego świadczy m.in. certyfikat CPE, dobrze zna język francuski.

Jednak to właśnie nauczanie angielskiego sprawia jej najwięcej radości - nieprzypadkowym był zatem wybór studiów. Ukończyła Edukację Początkową z Wczesnym Nauczaniem Języka Angielskiego na  Uniwersytecie Warszawskim. W sposób szczególny zajmowała się metodą Storytelling.
Jej tajniki miała okazję zgłębiać między innymi w Pradze, podczas praktyk zagranicznych. Współorganizatorka konferencji i warsztatów
metodycznych dla studentów i nauczycieli języka angielskiego. Ma doświadczenie zarówno w indywidualnym nauczaniu jak i pracą z większą grupą.
Przyjaciółka czworonogów - kundelka Luny oraz kotki o imieniu Piksi :)

Adres e-mail: ola@chattingkids.pl

mczepe.jpg

MAGDALENA CZEPE-PIETRUSZEWSKA

lektor

to chodząca skarbnica gier i zabaw dla dzieci!

Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim - specjalizuje się w nauczaniu dzieci języka angielskiego. Przez pół roku pracowała ucząc w szkole podstawowej w Irlandii.
W wolnym (i nie tylko) czasie uwielbia robić zdjęcia - nic dziwnego, jest w tym naprawdę dobra! Wakacje spędza w domku w lesie (oraz oczywiście na obozie Chatting Kids! ;-) lub jeżdżąc na rolkach jak szalona! 
Angielski z Panią Magdą to mnóstwo zabawy, śmiechu, gier, ale przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera!


Jej adres e-mail: magda@chattingkids.pl

nikola.jpg

nikola jordanovski

lektor

Jest historykiem, doktorantem PAN.

Wiele czasu spędził w Nowym Jorku. To człowiek bardzo ciepły i ciekawy dla nastolatków. Interesuje się kulturą, także jej odmianą pop, studiował wiele ciekawych rzeczy m.in. historię sztuki. Doskonale zna muzykę i sztukę filmową.

Posługuje się tel. 791 193 203

oraz e-mailem: nikola@chattingkids.pl

piskorek2.jpg

anna godziszewska

lektor, dyrektor metodyczny

tak zachwyciła się dworskim życiem na obozie rycerskim, iż zapragnęła dołączyć do drużyny Chatting Kids na dobre!

Jest absolwentką Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego (z wdzięczną specjalizacją w dziedzinie nauczania języka angielskiego najmłodszych), studiowała też socjologię - w Polsce i Słowenii. 
Uwielbia podróżować, odkrywać nowe miejsca i poznawać ludzi, a w każdej spokojnej chwili - czytać książki. Im grubsze, tym lepiej! 


Jej adres e-mail to: ania@chattingkids.pl

ola dera.jpg

ola Dera

lektor

Uwielbia jeść, podróżować i odkrywać nowe potrawy w trakcie podróży :)

Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęła ponad 20 lat temu swoją pierwszą podróżą do Londynu pociągiem przez Europę i promem tylko po to aby w stolicy królestwa spędzić 1 dzień. 

Oczarowana urokami wiecznie zielonych wzgórz zaczęła wyjeżdżać regularnie na wakacje do Anglii. Zahipnotyzowana zaś wykładami z historii Wielkiej Brytanii, przeprowadziła się tam po studiach na kilka lat, aby w wolnej chwili móc zwiedzać centralną i południową Anglię, oraz najdalsze zakamarki Szkocji. 


Ola związana jest z Chatting Kids już od 15 lat! W 2011, po kilku latach pracy w Chatting Kids postanowiła zamieszkać na stałe w Anglii. W 2019 głównie z tęsknoty za szkołą (a w szczególności za teatrzykami i obozami) wróciła do Polski z jeszcze piękniejszym brytyjskim akcentem.


Gdy nie podróżuje, gotuje, chodzi na spacery z czworonogiem. Uwielbia jeździć na rowerze, pływać, śpieeeeeeeewaaaać i tańczyć.

Kontakt: oladera@chattingkids.pl

sabala.jpg

Michał sabała

lektor

Absolwent Filologii Angielskiej I stopnia na Uniwersytecie SWPS. Z angielskim styczność ma przez całe życie, pierwszą wizytę w Londynie odbył mając niespełna rok. Dziś lubuje się szczególnie w brytyjskiej pop-kulturze, zwłaszcza w kwestii muzyki i kina. Swego czasu zajmował się realizacją dźwięku pracując między innymi przy projekcie BalconyTV Warsaw, dziś lubuje się w żeglarstwie i kajakarstwie. Studiował filologię angielską kończąc specjalizację  tłumaczeniową. W międzyczasie jednak odkrył pasję do pracy przy nauczaniu i tak trafił do szalonego, pozytywnego grona lektorów Chatting Kids.

Kontakt: michal@chattingkids.pl

Nix bio.jpeg

nicola butcher

lektor

I am a native speaker of South African/Irish descent.

After graduating from business college at age 19 I immigrated to England where I lived for 17 years working in an investment bank for the last 11 years.

Travelling has been a passion of mine and I have visited many different countries including Australia and Dubai where I played my very favourite sport Netball in the Dubai 7’s tournament against many different countries.
 

After moving to Poland with my family I found a love for teaching children English and have been working at Chatting Kids since 2021. I find great joy in watching how students open up and get more and more confident and fluent with their spoken English.

chk samo logo duze.png

Piotr Szeliga

dyrektor administracyjny

.

bottom of page