top of page

Językowy obóz letni - King Arthur's Companions

Serdecznie zapraszamy na obóz letni:


King Arthur’s Companions

27 czerwca - 8 lipca 2022


w Ośrodku UMK Bachotek na Pojezierzu Brodnickim.


Zapraszamy naszych uczniów oraz ich przyjaciół do średniowiecznej Anglii i świata jej rycerskich legend pełnych smoków, królewien, magicznych mieczy i pierścieni!


W programie

* 2 godziny angielskiego codziennie - w tematyce rycerskich legend wraz z historyjkami, piosenkami i zabawami językowymi!

* Bachotek zamienimy w lasy Sherwood; wcielimy się w postacie z legend o Percewalu, Lancelocie, rycerzach Okrągłego Stołu.


* Zadbamy o należyty rycerski wizerunek – stworzymy herby, proporce, tarcze i miecze, a także magiczne pierścienie i naszyjniki.


* Konkurencje z nagrodami (wzorem Robin Hooda zawsze podzielimy się z biednymi!) m.in. poszukiwania zaginionych skarbów, świętego Graala, magicznego pierścienia, ratowanie okolicznej ludności przed smokiem lub wydostanie królewien uwięzionych w wieżach... Codzienna, solidna porcja sportu zapewni tężyznę i zwinność naszej drużyny!* W multimedialnych gawędach średniowiecznych minstreli poznamy świat średniowiecznej Anglii, życie na zamkach, dworskie zwyczaje i rycerskie turnieje.


* Nakręcimy własne ekranizacje słynnych rycerskich pieśni o Merlinie, Excaliburze, Zielonym Rycerzu, porwaniu królowej Ginewry i wielu innych!
Wszystkie te zabawy i aktywności z dużą ilością angielskiego pod opieką kadry Chatting Kids.

O ośrodku

Zgłoszenia
bottom of page