top of page

Lato detektywów!

LATO Z SHERLOCKIEM!

ZAGADKA-PRZYGODA-ANGIELSKI

LARP JĘZYKOWO-DETEKTYWISTYCZNY 26-30 SIERPNIA

 

Zapraszamy na pięciodniową całodzienną grę detektywistyczną typu LARP, z językiem angielskim w roli głównej, dla dzieci z klas 1-6. Uczestnicy przeżyją przygodę pełną zwrotów akcji, rozwiązując kryminalną zagadkę! W śledztwie towarzyszyć im będzie słynny brytyjski detektyw Sherlock Holmes (w tej roli native speaker) 

Czym jest LARP?

 

Live Action Role-Playing (teatralna gra fabularna) to rodzaj gry zespołowej. Gracze wcielają się w postaci i poprzez odgrywanie swojej roli przeżywają przygodę w obrębie wykreowanego świata gry.  


 

LARP w świecie Sherlocka Holmesa:

 

Gracze będą mieli okazję wcielić się w adeptów szkoły detektywistycznej. Każdy uczestnik otrzyma specjalnie przygotowaną fałszywą tożsamość tajnego agenta i spersonalizowaną rolę do odegrania w świecie gry.

 

Przygotowany scenariusz pozwoli przeżyć dzieciom przygodę, tak jakby działa się ona naprawdę. To ich pomysły i decyzje będą wpływać na tok wydarzeń.

 

W czasie gry nauczymy się zdejmować odciski palców, wiązać bandaże, dedukować, zbierać dowody, sporządzać rysopis, szyfrować i łamać kody. Podczas śledztwa czeka nas wiele szalonych pościgów i zabaw na świeżym powietrzu, w lesie Kabackim.


 

Język angielski

 

Oferujemy specjalny program nauki przez zabawę, dziesiątki gier i zabaw detektywistycznych, umożliwiających poznanie nowego słownictwa oraz stosowanie angielskiego w praktyce!

 

Zapewniamy codzienną interakcję z native speakerem, z którym komunikować się można tylko po angielsku (w tej roli Sherlock Holmes)!


 

W trakcie zajęć każdy uczestnik napisze własny kryminał uzupełniając informacje w specjalnym notatniku detektywa. Będzie mógł opisać własne przygody pisząc po polsku i po angielsku!!! Notatnik pełny będzie atrakcyjnych ćwiczeń i łamigłówek językowych! 

Cena: 900zł (W tym wyżywienie – śniadanie, obiad i podwieczorek)


Zajęcia codziennie od godz. 8.00 do 17.00


Zgłoszenia na adressekretariat@chattingkids.pl

(Decyduje kolejność zgłoszeń)

bottom of page