top of page

Pirates' Island - językowy obóz letni 2015

Zapraszamy na letni obóz językowy Pirates' Island 2015!

Zapraszamy naszych uczniów oraz ich przyjaciół – tych, co czują się piratami od dawna i tych, co lubią się w piratów bawić na nasz obóz językowy do OW UMK Bachotek na Pojezierzu Brodnickim.

Ośrodek Wypoczynkowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie jeździmy na obozy od przeszło 5 lat, znajduje się w czystej ekologicznej strefie nad jeziorem Bachotek, położony jest w lesie sosnowo-świerkowym na terenie Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Zamieszkamy w pawilonie hotelowym w pokojach 4-osobowych oraz w domkach drewnianych. Do naszej dyspozycji na terenie OW jest piaszczysta plaża, wygrodzone strzeżone przez ratownika WOPR kąpielisko, sprzęt wodny, boiska, sale warsztatowe i konferencyjne. Posiłki dla uczestników obozu gotowane są na terenie OW.

Opiekę nad dziećmi sprawować będzie kadra Chatting Kids.

W programie:

• ANGIELSKI - 2 godziny angielskiego codziennie - scenariusze zajęć specjalnie napisane i osnute na tematyce pirackiej wraz z historyjkami, piosenkami i zabawami językowymi - wszystko to dostosowane do poziomu każdej z grup,

• WARSZTATY ARTS & CRAFTS - zagospodarujemy naszą piracką wyspę, zbudujemy galeon, pomalujemy żagle, wciągniemy na maszty bandery z Jolly Roger, zadbamy o należyty piracki image – pomalujemy koszulki i pirackie chusty,

• GRY TERENOWE I PIRACKIE HARCE - będziemy zdobywać złoto i inne łupy w wielu konkurencjach, czytając i samodzielnie tworząc mapy, posługując się kompasem w wyprawach po skarb, poszukując zaginionych rozbitków lub wydostając się z bezludnych wysp. Zdobywając pirackie sprawności zgromadzimy odznaki, trofea i skarby wypełniając nimi pirackie podróżne kuferki,

• GAWĘDY - w multimedialnych prezentacjach poznamy życie na morzu, różnicę między piratami Karaibów, tymi z Oceanu Indyjskiego, francuskimi korsarzami i amerykańskimi kaprami oraz mnóstwo innych faktów i legend z życia piratów!

• PIRATE BLOG – codzienna relacja obozowych reporterów (dla stęsknionych rodziców),

• FILMY i VIDEOCLIPY – to w nich utrwalimy życie artystyczne na naszym statku,

• ENGLISH CLUBS – wieczorami dodatkowa porcja angielskiego na zajęciach Game Club, Singing Club, Dance Club, Sports Club.

Koszt obozu wynosi 1710 zł (w tym ubezpieczenie NNW i transport).

Zapraszamy na zebranie informacyjne 16 marca 2015 (pon.) o godz. 18:00, w Chatting Kids, ul Zielone Ogrody 1, Józefosław.

ZAPISY przyjmujemy:

- drogą mailową: chattingkids@op.pl, biuro@chattingkids.pl

- telefonicznie: 606 614 824

bottom of page