Pirates' Island - językowy obóz letni 2015

01.03.2015

Zapraszamy na letni obóz językowy Pirates' Island 2015!

 

Zapraszamy naszych uczniów oraz ich przyjaciół – tych, co czują się piratami od dawna i tych, co lubią się w piratów bawić na nasz obóz językowy do OW UMK Bachotek na Pojezierzu Brodnickim.

 

Ośrodek Wypoczynkowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie jeździmy na obozy od przeszło 5 lat, znajduje się w czystej ekologicznej strefie nad jeziorem Bachotek, położony jest w lesie sosnowo-świerkowym na terenie Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Zamieszkamy w pawilonie hotelowym w pokojach 4-osobowych oraz w domkach drewnianych. 
Do naszej dyspozycji na terenie OW jest piaszczysta plaża, wygrodzone strzeżone przez ratownika WOPR kąpielisko, sprzęt wodny, boiska, sale warsztatowe i konferencyjne. Posiłki dla uczestników obozu gotowane są na terenie OW.

 

Opiekę nad dziećmi sprawować będzie kadra Chatting Kids.

 

W programie:

 

• ANGIELSKI - 2 godziny angielskiego codziennie - scenariusze zajęć specjalnie napisane i osnute na tematyce pirackiej wraz z historyjkami, piosenkami i zabawami językowymi - wszystko to dostosowane do poziomu każdej z grup,

 

• WARSZTATY ARTS & CRAFTS - zagospodarujemy naszą piracką wyspę, zbudujemy galeon, pomalujemy żagle, wciągniemy na maszty bandery z Jolly Roger, zadbamy o należyty piracki image – pomalujemy koszulki i pirackie chusty,

 

• GRY TERENOWE I PIRACKIE HARCE - będziemy zdobywać złoto i inne łupy w wielu konkurencjach, czytając i samodzielnie tworząc mapy, posługując się kompasem w wyprawach po skarb, poszukując zaginionych rozbitków lub wydostając się z bezludnych wysp. Zdobywając pirackie sprawności zgromadzimy odznaki, trofea i skarby wypełniając nimi pirackie podróżne kuferki,

 

• GAWĘDY - w multimedialnych prezentacjach poznamy życie na morzu, różnicę między piratami Karaibów, tymi z Oceanu Indyjskiego, francuskimi korsarzami i amerykańskimi kaprami oraz mnóstwo innych faktów i legend z życia piratów!

 

• PIRATE BLOG – codzienna relacja obozowych reporterów (dla stęsknionych rodziców), 

 

• FILMY i VIDEOCLIPY – to w nich utrwalimy życie artystyczne na naszym statku,

 

• ENGLISH CLUBS – wieczorami dodatkowa porcja angielskiego na zajęciach Game Club, Singing Club, Dance Club, Sports Club.

 

Koszt obozu wynosi 1710 zł (w tym ubezpieczenie NNW i transport).

Zapraszamy na zebranie informacyjne 16 marca 2015 (pon.) o godz. 18:00, w Chatting Kids, ul Zielone Ogrody 1, Józefosław.

 

 ZAPISY przyjmujemy:

- drogą mailową: chattingkids@op.pl, biuro@chattingkids.pl

- telefonicznie: 606 614 824

 

Please reload

więcej aktualności

Native Speaker w Chatting Kids!

26.08.2020

NOWOŚĆ!

Od roku szkolnego 2020/21 z radością witamy w naszym chattingowym zespole Native Speakera - hello Jeremy! :) Konwersacyjne zajęcia z nim dedyko...

Zapisy 2020/21!

24.08.2020

Wiosenna przerwa świąteczna

26.03.2020

Przypominamy, że w dniach 9.04-14.04.2020 zajęcia w Chatting Kids nie odbywają się :)

1/1
Please reload

CHATTING KIDS

Zielone Ogrody 1

05-500 Józefosław

tel. 603 504 194, 606 614 824

mail: chattingkids@gmail.com

  • fb
  • yt

©2018 by Chatting Kids.