Po obozie King Arthur's Companions

17.07.2011

Obóz językowy King Arthur's Companions (niestety!) już za nami! Myślami jesteśmy wciąż w Bachotku, podśpiewując Medieval Rock i wspominając wszystkie emocjonujące dni obozu.

Król wjeżdżający na koniu by pasować na rycerzy bachotkowych obozowiczów, tworzenie swoich tarcz, mieczy, prawdziwychrycerskich tunik i nakryć głowy dam dworu, lepienie smoków z gliny i leśnych skarbów to tylko namiastka tego, co działo się w tym roku w Bachotku!

Uczyliśmy się różnych tańców (dworskich i nie tylko!), na angielskimpoznawaliśmy historie z życia króla Artura, a na plażybudowaliśmy królewskie zamki i pływaliśmy kajakami! Czy wspominaliśmy już o eliksirze dla króla, który musieliśmy sami przygotować? O licznych konkurencjach, które pozwalały nam zebraćklejnoty do naszych średniowiecznych woreczków? O nocnych podchodach z drrreszczykiem? O wizytach u Pajęczycy, warcabach w domku Czarownicy, średniowiecznych jarmarkach gdzie kupowaliśmy i sprzedawaliśmy za lokalną walutę, o królewskich balach? I - last but not least - o BANALIBURZE?

Jednej rzeczy tylko nie robiliśmy - jako, że agresja nie leży w naszej rycerskiej naturze - nie walczyliśmy ze smokiem, ale za to... zbudowaliśmy go sobie! Z butelek, gazet, papieru i sznurka powstało okazałe monstrum, które towarzyszyło kompanom króla Artura do samego końca obozu. Zachęcamy do obejrzenia relacji z pobytu smoka na obozie :)

Zapraszamy też do obejrzenia teledysków i ekranizacji arturiańskich historyjek na naszym kanale YouTube!

Kliknij tu, by przejść do obozowej galerii!

Please reload

więcej aktualności

Native Speaker w Chatting Kids!

26.08.2020

NOWOŚĆ!

Od roku szkolnego 2020/21 z radością witamy w naszym chattingowym zespole Native Speakera - hello Jeremy! :) Konwersacyjne zajęcia z nim dedyko...

Zapisy 2020/21!

24.08.2020

Wiosenna przerwa świąteczna

26.03.2020

Przypominamy, że w dniach 9.04-14.04.2020 zajęcia w Chatting Kids nie odbywają się :)

1/1
Please reload

CHATTING KIDS

Zielone Ogrody 1

05-500 Józefosław

tel. 603 504 194, 606 614 824

mail: chattingkids@gmail.com

  • fb
  • yt

©2018 by Chatting Kids.